להזמנות:

Phone054-6563059

Phone04-8302603

דרורי גור - תיירות בחוף הכרמל

שיווק תיירות, תיאום והפקת פעילויות חברתיות וגיבושיות


חוף הכרמל

"יש לנו ארץ יפה וגם פורחת ולאן שתבקשו לטייל לשם אקח אתכם, בחרתי לתת דגש במרחב הכפרי הירוק והיפה הקיים בחוף הכרמל"

רק חמישים דקות מתל אביב... חוף הכרמל המשתרע בין הים והכרמל, מציע לכם שילוב נפלא של חופים קסומים, נופים ירוקים, שפע טיולים, אטרקציות ומגוון מלונות וצימרים. באזור זה תמצאו מרחב כפרי קסום במיוחד בו התפתחו מגוון רחב של אתרי תיירות. אתרי תיירות אתגרית, תיירות יין, תיירות אקולוגית, גלריות לאומנות, חופים יפיפיים שמורות טבע ואתרים היסטוריים.

אני מזמינה אתכם לחוות מגוון פעילויות לקבוצות עובדים מאורגנות, לילדים ולכל המשפחה, ע"י סיורים מודרכים, טיולים בטבע, ביקורים באתרי תיירות ובאטרקציות ועוד מגוון פעילויות לבחירה.

אתרים רבים נמצאים בקטגוריות השונות באתר היכנסו לקישורים והיחשפו למבחר העצום של האטרקציות והאפשרויות באזור חוף הכרמל.

 לינק לאתר עמותת התיירות של חוף הכרמל: http://www.carmelim.org.il

 לינק לאתר המועצה האזורית חוף הכרמל: http://www.hof-hacarmel.co.il

 לינק להיכל התרבות של חוף הכרמל: http://www.htc.org.il

"הר יללת התנים"

tanim

"הר יללת התנים"

"הר יללת התנים" בהרי הכרמל, חוויה אקולוגית בנוף עוצר נשימה

הר יללת התנים הינו מתחם אקולוגי הנבנה בתוך חורש טבעי ארץ ישראלי, מלבד מיקום החווה בלב היער והנוף הייחודי המשקיף אל הים וחוף הכרמל קיימים ערכים אקולוגים עליהם מושתתת רוח המקום. מן הבנייה הטבעית, ערוגות צמחי התבלין והמרפא הייחודים לאזור הכרמל ועד למפגשים אנושיים מרגשים עם הטבע .

טיולי טום קאר

 קאר

טיולי טום קאר

נהיגה עצמית בכלי שטח אתגרי חזק בטיחותי ומסעיר

ידידותי למשתמש ונוח בכל מצבי הנהיגה .יציאה בליווי מדריך לנסיעה מלהיבה ומלאת ריגושים, בנפתולי הכרמל במסלולי שטח אתגרים עם נוף מרהיב.(בהצגת רישיון נהיגה בלבד)

טיולי ג'יפים " לאסוף חוויות מהטבע"

jeeps

טיולי ג'יפים

"לאסוף חוויות מהטבע"

טיולי ג'יפים ייחודיים, הכוללים: מגוון עשיר של מסלולי טיולים אתגריים. במהלך הטיול ניתנים הסברים גיאוגרפיים והיסטוריים. ניתן לשלב משחקי כתב-חידה ומשימות גיבוש.

טיול אופניים בנימינה

טיול אופנים בנימינה

תחנת אופניים רכבת בנימינה

מסלול מערבי- נחל תנינים

המסלול עוקב אחרי תוואי נחל תנינים בכיוון הים, בין שדות ומטעים, על שבילים, דרכי עפר ודרכים חקלאיות, אל שמורת תמסח ושמורת נחל תנינים  אורך המסלול בין 10 ל- 18 קילומטרים ,בדרגת קושי קלה, והוא מלווה במפה וסיפור דרך

קרא עוד...

סדנת שוקולד

chocolate

סדנת שוקולד

סדנת שוקולד- להריח שוקולד, לדבר שוקולד, להתמכר לשוקולד... סדנא חווייתית לאוהבי השוקולד. בסדנא נערוך הכרות מעמיקה עם השוקולד איך עובדים אתו, מה ניתן ליצור ממנו. נכיר את חומרי הגלם והכלים, נכין פטיפורים מפתים ... נטעם הרבה ונצא עם שלל הביתה.

סיור תיאטרלי בעין הוד

theatrical

סיור תיאטרלי בעין הוד

מדמואזל אורנמנט, המובילה בין זמרות הקברט של שנות החמישים, מתרפקת על עברה השוקק ומובילה סיורים תיאטרליים בעין הוד. גם היום 50 שנה אחרי ("היא נראית כה צעירה, איך היא עשתה את זה ?")

אחוזת אנרגיות ותזזית, מדמואזל אורנמנט תוליך אתכם בסמטאות הציוריות של כפר אמנים ולא תחסיר אף פרט (כמעט) על האמנים, הבתים, המסיבות והפסלים.

הסיור יחל במרפסת מוזיאון ינקו דאדא, ויעבור גם דרך ביתו המשוחזר של מרסל ינקו בו נחשפו לאחרונה ציורי קיר מדהימים.

מרכז המבקרים של יקב אמפורה – כרם מהר"ל

maharal

מרכז המבקרים של יקב אמפורה – כרם מהר"ל

יקב טוסקני הממוקם בלב ליבם של 1600 דונמים באזור הטבעי של חוות מקורה. אתם מוזמנים להכיר "זן נדיר" בענף היין הבינלאומי. יקב אמפורה, יין איכותי ברמה בינלאומית. מרכז המבקרים שוכן באחוזה מדהימה ביופייה בכרם מהר"ל, חוויה ייחודית מאוד.